czwartek, 21 marca 2013

Wiosna 2013Wiosna nadeszła, ale czy aby na pewno? Patrząc za okno raczej mamy wrażenie nasilającej się zimy a nie wiosny :)

Także czekamy na ocieplenie :)

A co u mnie ?  Chudnę dzięki Pani Sonii z Vitaline i jestem szczęśliwa! Nigdy nie sądziłam, że będąc na diecie można jeść sushi lub kinder bueno a jednak! Jedyne czego żałuję to tego, że wcześniej nie odwiedziłam Vitaline, bo może uniknęłabym tylu nieciekawych doświadczeń z dietami np. z kopenhadzką, south beach czy kapuścianą:) Jedyną dietą, która mi o dziwo "pod pasowała" była dieta Dukana, schudłam dużo nie czując głodu. Efekt utrzymał się długo ale jednak nie jestem przekonana czy była ona zdrowa, jednak za dużo białka w diecie też może się negatywnie odbić na naszym zdrowiu. Oczywiście zdarzają się małe grzeszki np. pizza czy coca-cola, ale nikt nie jest idealny :)

Ale teraz tylko racjonalna dieta i ćwiczenia :)Partner akcji:

VITALINE Centrum Dietetyczne
Katowice, ul. 1 Maja 46
www.vitaline.pl

9 komentarzy :

moze-ja pisze...

dobranie sobie samemu diety bywa trudne, a szczególnie gdy wybiera się te, które są mało urozmaicone, ciężko jest dłuższy czas wytrzymać ;) czekam aż zaprezentujesz efekty obecnej współpracy z panią dietetyk! oczywiście też trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

Karolina pisze...

you look lovely! Im followin back <3

Martyna Loch pisze...

hmmm u mnie w mieście jest targ dwa razy w tygodniu i tam kupiłam :) za 10 zł :) ale w Gatta są za 23 zł bo też widziałam :)
również obserwuję :)
LOSZI.BLOGSPOT.COM

Martyś pisze...

ja nie mogłabym być na diecie, nie wytrzymałabym :( ale gratuluję Tobie wytrwałości! również obserwuję ;*

cAtHeRiNeLiNe pisze...

wow no to super:) gratulacje:) racjonalne odżywianie i ćwiczenia powinny towarzyszyć każdemu- muszę do tego przekonać mojego mężczyznę:)

Linde Lou pisze...

ja mam ciągle nadzieję że w święta będzie ładna pogoda;)

http://linde-lo.blogspot.com/

kamila pisze...

Na początku maja pokaże efekty i liczby :-)

kamila pisze...

Dzięku :-)

kamila pisze...

Powodzenia :-)

Copyright © 2014 Qamille - blog lifestylowy, blog parentingowy
Designed By Blokotek