środa, 26 czerwca 2013

Pomysł na ... salon :)

Od pewnego czasu szukam inspiracji na zmianę salonu. Uwielbiam białe sofy, dlatego jest to mój must have :) znalazłam już odpowiednią kanapę w Ikea ze zdejmowanymi pokrowcami, więc gdy się pobrudzi to pokrycie łatwo się wypierze.
Czego oczekuję od naszego nowego salony? Zdecydowanie nowoczesności! Chciałabym zminimalizować ilość mebli i bardziej go "udomowić" poprzez dodatki. Zastanawiam się też nad pomalowaniem jednej ściany na inny kolor np. jedna szara i pozostałe białe? lub jedna fioletowa?
Mam mały problem z dodatkami, mianowicie nie mam pojęcia gdzie kupię jakieś fajne i nie drogie dodatki jak np. na ostatnim zdjęciu, ta kwiatowe szare kule, widziałyście gdzieś ?

fot. urzadzamy.pl

fot. http://kreatywne.pl

fot. http://kreatywne.pl/

fot. http://kreatywne.pl

fot.urzadzamy.pl
fot. houzz.com
fot. flaker..pl
fot. stronywnetza.pl

fot. decoratoria.pl


6 komentarzy :

vintagelilabelle pisze...

Lubie takie posty, bardzo inspirujace :))
xx, Ala z http://vintagelilabelle.blogspot.com/

Orcia pisze...

Dobra dziewczyno muszę Ci to napisać: UWAŻAJ na białe meble! :)) Każdy mały brudek będzie na nich widać. Kurz nie koniecznie. A wcale doczyścić je nie jest łatwo.

kamila pisze...

Wiem, ale na ciemnych też widać masakrycznie kurz i wszystkie pyłki. Mam teraz ciemny brąz i też jest masakra :/ Więc mi to chyba wszystko jedno :) Ale białe meble wyglądają tak " czysto"

Anusia Sta pisze...

Wersja 3 bardzo mi się podoba :)

Lena pisze...

Salon to ma być ładny, ale bez duperelków które trzeba ciągle odkurzać. A ustawienia mi się podobają, bo w każdym w sumie bym się odnalazła :)

nardi pisze...

Bardzo podoba mi się salon na 1 zdjęciu. Ta inspiracja z krzesłem stylizowanym na meble ludwikowskie też jest bardzo ładna :)

Copyright © 2014 Qamille - blog lifestylowy, blog parentingowy
Designed By Blokotek