poniedziałek, 1 lutego 2016

LIFE: Przegląd prezentów na walentynki 2016 dla niej i dla niego

qamille blog

Walentynki tuż, tuż. Więc pewnie wiele z Was ma dylemat do podarować ukonaemu/ ukochanej w tym dniu. Przygotowałam dla Was inspiracje, które być może pomogą Wam przy wyborze prezentu.

Co kupić?

Często pojawia się pustka w głowie co kupić. Najbardziej kreatywni sa chyba "biedni" studenci :) Oni prawie zawsze stawiają na prezenty DIY, ponieważ ich budżet jest mocno ograniczony.  Warto pamietać, że w tym dniu nie chodzi o prześciganie się w jak najlepszy i najdroższy prezent, a właśnie na najbardziej kreatywny. Przypominajacy na codzień o naszym uczuciu do drugiej osoby. 

Dla Niego

Mężczyźni to takie duże dzieci, ucieszą się ze wszystkiego i z każdego gadżetu. A jeśli dostaną np. pendrive z ulubioną postacią, to na pewno przy każdym użyciu będą Was wspominać. Możecie prezenty wykonać również własnoręcznie. Na końcu postu pomysły na DIY.Dla Niej

Większość Pan dostanie pewnie seksowną bieliznę. Jednak można ukochanej również podarować wspólne zdjecie w ładnej ramce czy misia ze słodyczami. Kobiety lubią być adorowane i zapewniane o uczuciach. Są również bardzo sentymentalne, także bardziej niż z nowych kosmetyków ucieszą się z prezentów od serca.Prezenty DIY


Najbardziej cieszą chyba prezenty wykonane ręcznie, np. na krówkach wyznania miłości lub dla smakosza piwa, jego ulubiony napój z dedykowaną etykietą. Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko fantazja :) Dajcie znać na co się zdecydowaliście.


1. Obraz z odbiciem Waszych kciuków - TUTAJ
2. Alkohol z personalizowaną etykietą - TUTAJ
3. Obraz z korków po winie - TUTAJ
4. Karteczki z wyznaniem uczuć lub z dobrą myślą - TUTAJ
5. Kartka I love You - TUTAJ
6. Żarówka z sercem - TUTAJ

6 komentarzy :

Kaśka pisze...

Czadowa kartka, zrobię taką mojemu Tomkowi :)

Anka pisze...

zdecydowanie gdy byłam studentką byłam bardziej kreatywn, no cóż teraz wolę coś kupić :)

Natalia pisze...

Super pomysły, gdzie kupię takie autko to chyba myszka?

be myself pisze...

Great pic! Best gift

Madizx blog pisze...

Ja wolę jednak hand made prezenty, wtedy mam pewność, że ktoś doceni trud włoży w pracę. Kupić zawsze można na ostatnią chwilę, a żeby zrobić to trzeba zaplanować jednak wcześniej.

Ewelka pisze...

Ja mam ogromną słabość do prezentów DYI. Mają w sobie tę moc ;) W końcu wymaga to od nas kreatywności i poświęcenia swojego czasu, który na pewno osoba obdarowywana doceni :)

Copyright © 2014 Qamille - blog lifestylowy, blog parentingowy
Designed By Blokotek